-sexs hakında bılınmesi gereken onemlı faydalı bılgıler!

Model Detayları

  • Kayıt Tarih: 25 Şubat 2013 5:15:36

Model Açıklaması

-sexs hakında bılınmesi gereken onemlı faydalı bılgıler!.

————–sexs hakında bılınmesi gereken onemlı  faydalı bılgıler!!!!!!!!—?

—————————G noktası sadece kadınlara özgü bir erojen bölge midir——–!!!!!!!!!!!!
Erkek .patner… de kadının uyarıldığı bölgelerden uyarılabilir. Örneğin göğüs uçları, kulak içleri, ense, kadında da Erkek .patner…te de ortak erojen bölgelerdir. Erkek .patner…lerde, kadınlardaki G noktasına karşılık gelen bölge, testislerle anüs arasında bulunur. Erkek .patner…lerin G noktasını bulmak kolaydır. Ancak, çoğu zaman Erkek .patner…ler anüslerine yakın dokunulmasından hoşlanmadıklarından, buna izin vermeyebilirler.

Penis erkelik uzvu,,, gerçek büyüklüğüne ne zaman ulaşır?
Erkek .patner… cinsel.birleşmelerde.. organları, 17 yaşında normal büyüklüğüne ulaşır. Erkek .patner…ler, 10-13 yaşlarıda ergenlik dönemine girdiklerinde, Penis erkelik uzvu,,leri de diğer organları gibi, gelişmeye ve büyümeye devam eder. Bu büyüme 17 yaşına gelinceye kadar sürer. Bir erkeğin ergenliğe girmesiyle, cinsel.birleşmelerde.. gelişimini tamamlaması aynı şey değildir.

Penis erkelik uzvu,,in normal büyüklüğü nedir?
İşte Erkek .patner…lerin daha çok küçük yaşlardan itibaren cevabını aradıkları can alıcı bir soru. Bu normal ölçü arayışının başlıca sebebi, bu çıtanın altında mı, yoksa üstünde miyim kaygısı. Bu sorunun cevabı “Partnerini mutlu eden Penis erkelik uzvu,,, normal Penis erkelik uzvu,,tir” diye verilebilir. Bütün Penis erkelik uzvu,,ler erekte olduğunda uzar. Ancak, daha matematik bir cevap istiyorsanız, 13-15 cm kadar diyebiliriz. Şimdiye kadar tıbbi kayıtlara geçen en uzun Penis erkelik uzvu,,in 33,5 cm uzunluğunda ve 15 cm çapında olduğu belirtiliyor. Şunu söyleyelim; çok büyük Penis erkelik uzvu,, insana sadece problem getirebilir. Neden derseniz; 1. Vajina.. rahim ..dan daha uzun ve geniş bir Penis erkelik uzvu,,, acı verebilir. 2. Penis erkelik uzvu,, büyüdükçe, ereksiyon zorlaşır.

Uzunluk mu önemlidir, genişlik mi?
Siz söyleyin, hangisi? Erkek .patner…lerin uzun Penis erkelik uzvu,, takıntısını boşverin. Bakın seks/sevişme ,/sevişme , Terapisti Julie Gole ne diyor:
“Eğer ideal bir Penis erkelik uzvu,, tasarımı yapabilseydik, bu kapı tokmağı gibi, “kısa ve kaim olurdu.”

Prezervatif/ gondom/balon/ kullanırken bebek yağı kullanılmalı mı?
Kayganlığı arttırıcı yağlar Prezervatif/ gondom/balon/i olumsuz etkileyebilir. Yağ bazlı vazelin, el kremi, dudak parlatıcısı, ruj gibi maddeler, Prezervatif/ gondom/balon/i zayıflatabilir. Bu tip ürünler kullanmak yerine özel hazırlanmış ve Prezervatif/ gondom/balon/le kullanılabileceği belirtilmiş maddeler kullanın. Ya da ön sevişme süresini uzatın.

AIDS, oral seks/sevişme ,/sevişme ,le bulaşır mı?
Olabilir. HIV virüsünün bazı vücut sıvıları ve kanla bulaştığı herkesçe biliniyor. Oral seks/sevişme ,/sevişme , sırasında ağzınızın içindeki mikroskobik kesikler, dişetlerinizdeki küçücük bir yara virüsün vücudunuza girmesine neden olabilir. Sadece HIV değil, herpes virüsü ve pek çok cinsel.birleşmelerde.. hastalık, oral seks/sevişme ,/sevişme , sırasında bulaşabilir.

Regl döneminde seks/sevişme ,/sevişme , güvenli midir?
Hayır. Hamile kalabilirsiniz. Yoksa siz Vajina.. rahim .. içinde spermin 5 gün boyunca canlı kalabileceğini hâlâ öğrenemediniz mi? Regl döneminin tehlikesiz olduğunu düşünüp hamile kalmak çok acı bir sürpriz olabilir. Unutmayın, bazı kadınlar, cinsel.birleşmelerde.. ilişki sırasında bile yumurtlayabilirler!

Bazen seks/sevişme ,/sevişme , neden acı verir?
Vajina.. rahim ..l sıvının yeterli olmadığı durumlarda, eğer bir kayganlaştırıcı da kullanmadıysanız, doğacak tahrişlerden ötürü seks/sevişme ,/sevişme , acı verebilir. seks/sevişme ,/sevişme , sonrası küçük ağrılar genellikle problem yaratmayacak cinstendir. Ancak, ağrı sürekli hale geliyorsa ve her birleşme sırasında ve sonra yineleniyorsa, mutlaka doktora görünün. Çünkü bu tip ağrılar Vajina.. rahim ..l kistlerin ve yaraların habercisi olabilir. Birleşme sonrası kaşıntı ve tahriş yaşıyorsanız, belki de meni alerjiniz vardır. Siz siz olun, işinizi şansa bırakmayın ve doktora görünün.

Klitoris seks/sevişme ,/sevişme ,ten sonra neden hassaslaşır?
Klitoris, bir aysberge benzer… Yani göremediğiniz tarafları, gördüğünüzden çok daha fazladır. Erkek .patner…lerdeki Penis erkelik uzvu,,e benzer bir yapısı vardır. seks/sevişme ,/sevişme , sırasında içindeki kılcaldamarlar kanla dolar. Dokunulmaya karşı duyarlılığı artar.

Orgazm sonrası kendimizi neden daha iyi hissederiz?
Orgazm, damarlarımızdaki kan akışını hızlandırır ve dolaşımı canlandırır. Meditasyon kadar etkili bir rahatlama yöntemidir. Bungee Jumping yapmış birinin yere ayak bastığı andaki rahatlama hissini düşünün. Orgazm, biraz da buna benzer.

Menide kalori var mı?
Evet. Bir boşalımlık menide yaklaşık 25 kilojul vardır.

Neden meni bazen koyudur?
Eğer partnerinizin menisi koyuysa buna sevinin. Çünkü bilin ki, kendisini size saklamıştır. Erkeğin ilişki sıklığına bağlı olarak menisinin kıvamı değişir.

Kadınlar da boşalır mı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bu da çok tartışılan ve cevabı çok merak edilen bir konu. Kimilerine göre kadınların yüzde 40”ı Erkek .patner…ler gibi boşalıyor. Ancak, bunun normal Vajina.. rahim .. sıvısı mı, yoksa G noktasının orgazma katkısı mı olduğu konusu henüz kesin değil. 1988 yılında Slovakya’da yapılan bir araştırmada, kadınların G noktalarına baskı uygulanmış, sonuçta bazı kadınlarda bir boşalma görülmüş.

Neden Penis erkelik uzvu,, bazen yana yatar?
Bazı durumlarda erekte olmuş Penis erkelik uzvu,,lerin, bir tarafa doğru yattığı görülür. Bu normal bir durumdur. Penis erkelik uzvu,,ler de tıpkı diğer organlar gibi, her insanda farklı özellik gösterir. “Peyronie”s disease” adı verilen ve Penis erkelik uzvu,,te nedeni belli olmayan hücre çoğalmasına sebep olan ağrılı bir hastalık da Penis erkelik uzvu,,in çarpık durmasına neden olabilir.

Penis erkelik uzvu,, kırılabilir mi?
Evet. Ereksiyon halindeki bir Penis erkelik uzvu,,, baskı altında kırılabilir. Çok ağrı verici olan ve doktor müdahalesine gerek duyulan bu durum, Erkek .patner…ler için çok ciddi bir sorun olabilir. Bu tatsız durumu yaşamamak için, dikkatli olmak da fayda var.

Erkek .patner…ler orgazm taklidi yapar mı?
Evet. Ereksiyon olması ille de boşalacağı anlamına gelmez. Hatta belki başı ağrıyordur çok yorgundur ya da havasında değildir. Sadece sizi kırmaktan çekindiği için sizi geri çevirememiştir. Orgazmdansa orgazmı taklit etmeyi tercih edebilir.

seks/sevişme ,/sevişme , sırasında komik sesler mi çıkıyor?
Evet, kimi zaman böyle şeyler olabilir. Hatta gaz kaçırmak bile mümkün. Bunu seks/sevişme ,/sevişme ,in doğal sürecinin bir parçası olarak kabul edebilirsiniz.

İspanyol seks/sevişme ,/sevişme ,i nedir?
“French Kiss”ten sonra bu da ne oluyor?” demeyin. Çok özel bir tarafı yok. Normal bir ilişkiden farkı, erkeğin, kadının göğüsleri üzerine boşalması. Her duruma isim takmak ve bir millet patenti vermek isteyenlerin koyduğu öylesine bir isim kısacası.

Penis erkelik uzvu,, neden mavileşir?
Yüzüstü pozisyonda, Penis erkelik uzvu,,e daha fazla kan gitmesi, Penis erkelik uzvu,,in mavileşmesine neden olabilir. Boşalma sonrası ya da ereksiyonun sona ermesi halinde, Penis erkelik uzvu,, tekrar gerçek rengine döner. Eğer çok rahatsız oluyorsanız bakmayın. O rahatsız oluyorsa, bir doktora görünsün. En azından içi rahat eder.

İlan ID: 775512b80192dca0

  

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

Bir Cevap Bırakın

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.